Gizlilik Politikası

Bu Gizlilik Politikasının amacı, Diyetisyen tarafından toplanan kişisel verilere yönelik veri koruma uygulamaları hakkında sizi bilgilendirmektir. İnternet sitemize giriş yaptığınızdan itibaren işbu gizlilik politikası sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız. İnternet siteminizi ziyaret ettiğiniz zaman yalnızca size ürünlerimizi ve/veya hizmetlerimizi sunmak için gerekli olduğunu düşündüğümüz bilgileri toplarız. Kişisel bilgilerinizin üçüncü taraflara paylaşılması söz konusu olmaz.

Politikamız, bize sağladığınız kişisel bilgileri nasıl topladığımızı, kullandığımızı ve koruduğumuzu anlamanıza ve web sitemizi kullanırken bilinçli kararlar vermenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır. http://www.diyetisyen.gen.tr sitesini ziyaret ederek, bu Gizlilik Politikasında açıklanan uygulamaları kabul etmiş olursunuz. Bu politika zaman zaman değişebilir. Bundan dolayı güncellemeler için periyodik olarak kontrol etmelisiniz.

Web sitemize girdiğiniz veya başka bir şekilde bize sağladığınız her türlü bilgiyi alır ve saklarız. Belirli bilgileri vermemeyi seçebilirsiniz, ancak o zaman birçok özelliğimizden yararlanamayabilirsiniz. Sağladığınız bilgileri, ürün veya hizmet taleplerinize yanıt vermek; gelecekteki alışverişleri sizin için kişiselleştirmek; ürünlerimizi ve hizmetlerimizi geliştirmek amacıyla kullanabiliriz. Burada temel amacımız sizlere çok daha üst düzeyde bir hizmet sunmaktır.

İnternet sitemizde gizliliğinizi korumayı taahhüt ediyoruz. Kişisel bilgilerinizi yetkisiz erişime ve uygunsuz kullanıma karşı korumak için güvenlik önlemleri uyguladık. Ayrıca, bilgilerinizi güvende tutmak için ihtiyaç duyduğunuz araçları ve kaynakları da sağlıyoruz. Bu Gizlilik Politikası, Diyetisyen web sitesi http://www.diyetisyen.gen.tr ve ilgili tüm uygulamalar ve hizmetler (topluca “Hizmetler”) için geçerlidir. Hizmetlerimizden veya uygulamalarımızdan bağlantı verilen üçüncü şahıs web siteleri veya hizmetlerimizden indirilen herhangi bir üçüncü şahıs yazılımı veya uygulaması için geçerli değildir.

Gizliliğinizi korumayı ve kişisel bilgilerinizi nasıl kullandığımız konusunda sizi bilgilendirmeyi taahhüt ediyoruz. Kişisel verileri yalnızca yasal yükümlülüklerimize uygun olarak ve sizinle bir sözleşmeyi yerine getirmek veya yasal talepler oluşturmak, uygulamak veya savunmak için gerekli olduğunda toplayacak ve kullanacağız. Gizliliğinizi çok ciddiye alıyoruz. Bu Gizlilik Politikası, hakkınızda hangi bilgileri topladığımızı, bu bilgileri nasıl kullandığımızı ve kimlerle paylaştığımızı açıklar. Şeffaflığa inanıyoruz ve kişisel verilerinizi nasıl topladığımızı, kullandığımızı ve koruduğumuzu anlamanızı istiyoruz. Böylece sizlere üst düzeyde bir hizmet sunmak konusunda gerekli verileri kullanılıyoruz.